KONTAKT

AgroArtim Elewatory Sp. z o.o. 

Ul. Władysława Stanisława Reymonta 1, 06-500 Mława

NIP: 5792261373

tel. 58 350 60 24

e-mail: biuro@agroartim-elewatory.pl

AgroArtim Sp. z o.o.

ul. Władysława Stanisława  Reymonta 1, 06-500 Mława

NIP: 5213583471

tel. 23 654 64 69

e-mail: biuro@agroartim.pl


Księgowość

telefon: 58 350 60 24 wew. 1

e-mail: e-ksiegowosc@agroartim-elewatory.pl


Handel i Logistyka

telefon: 58 350 60 24 wew. 2

e-mail: handel@agroartim-elewatory.pl

Katarzyna Skrzypiec 

Specjalista ds. realizacji umów

telefon: 734 442 832

e-mail: k.skrzypiec@agroartim-elewatory.pl

Marta Porzuczek 

Specjalista ds. handlu i transportu

telefon: 532 758 998

e-mail: m.porzuczek@agroartim-elewatory.pl

Wojciech Ostrowski 

Handlowiec Regionalny

region Północny i Kujaw

telefon: 608 549 252
e-mail: w.ostrowski@agroartim-elewatory.pl

Cezary Koziorowski 

Handlowiec Regionalny

region Mazur i Mazowsza

telefon: 608 549 255

e-mail: c.koziorowski@agroartim-elewatory.pl


Usługi transportowe

Przemysław Pargólski 

Koordynator ds. logistyki

telefon: 607 344 800
e-mail: przemyslaw.pargolski@agroartim.pl


Elewator Stawiec

Stawiec 16, 82-100 Nowy Dwór Gdański

telefon: 55 615 20 02

e-mail: stawiec@agroartim-elewatory.pl


Elewator Stachy

Stachy 13, 12-160 Wielbark

telefon: 89 67240 50

e-mail: stachy@agroartim-elewatory.pl


Elewator Bąkowo

Bąkowo 40A, 86-160 Warlubie

telefon: 52 515 40 00

e-mail: bakowo@agroartim-elewatory.pl